Iskanje

Podjetje API ARHITEKTI d. o. o., deluje od leta 1990. Skozi čas se je razvilo v enega večjih arhitekturnih birojev v Sloveniji. Nudi storitve projektiranja s področja urbanizma, arhitekture in notranje opreme. Kompetentnost in zanesljivost omogočajo bogate izkušnje, pridobljene s številnimi projekti različnih zahtevnosti in pestrih programskih segmentacij, izdelanih s pomočjo zmogljivega zaledja redno zaposlenih in občasnih sodelavcev ter interdisciplinarnega dela. Profesionalni in odgovorni odnos do urbanega in naravnega okolja ter investitorjev omogočajo arhitekturno delovanje visokih standardov. V preteklosti je podjetje uspešno sodelovalo pri številnih projektih, ki vključujejo rekonstrukcijo in izgradnjo novih objektov z jasno izraženo arhitekturno idejo, dosledno izpeljano od zasnove do tehnične izvedbe detajla. Da je pot, za katero se je biro odločil, pravilna, se je leta 2008 potrdilo s priznanjem Zlati svinčnik, za prenovo in dograditev hotela Palace, ter leta 2017 s priznanjem Platinasti svinčnik, ki ga je za svoj opus prejel Uroš Birsa.

VODJE PROJEKTOV

Uroš Vlado Birsa, univ.dipl.inž.arh.
uros.birsa@api.si

Damjan Burcar, univ.dipl.inž.arh.
damjan.burcar@api.si

Miloš Musulin, univ.dipl.inž.arh.
milos.musulin@api.si

Robert Robas, univ.dipl.inž.arh.
robert.robas@api.si

Petra Šimnovec, univ.dipl.inž.arh.
petra.simnovec@api.si

SODELAVCI

Jaka Birsa, univ.dipl.inž.arh.
jaka.birsa@api.si

Mladen Bubalo,
grad. teh.
mladen.bubalo@api.si

Jelena Dodig Trajkovič, mag.inž.arh.
jelena.trajkovic@api.si

Anica Jeršin Ahačevčič, ekon.
anica.jersin@api.si

Maja Jovanovič, mag.inž.arh.
maja.jovanovic@api.si

Danijel Kavčič, mag.inž.arh.
danijel.kavcic@api.si

Primož Kovač, univ.dipl.inž.arh.
primoz.kovac@api.si

Romana Lavtar Noč, univ.dipl.inž.arh.
romana.lavtar-noc@api.si

Tina Mravlje,
mag.inž.arh.

tina.mravlje@api.si

Manca Pavlič,
abs.arh
manca.pavlic@api.si

Jana Petkovič, mag.inž.arh.
jana.petkovic@api.si

Maja Ražem, mag.inž.arh.
maja.razem@api.si

Gaber Robežnik,
abs.arh

gaber.robeznik@api.si

Marko Stanovnik, univ.dipl.inž.arh
marko.stanovnik@api.si

Mitja Zorko, mag.inž.arh.
mitja.zorko@api.si

© 2016 - 2017 API ARHITEKTI d.o.o., vse pravice pridržane.
|
T: 01 283 20 07
|
F: 01 283 20 92
|
E: info@api.si
|