Iskanje

Podjetje API ARHITEKTI d. o. o., deluje od leta 1990. Skozi čas se je razvilo v enega večjih arhitekturnih birojev v Sloveniji. Nudi storitve projektiranja s področja urbanizma, arhitekture in notranje opreme. Kompetentnost in zanesljivost omogočajo bogate izkušnje, pridobljene s številnimi projekti različnih zahtevnosti in pestrih programskih segmentacij, izdelanih s pomočjo zmogljivega zaledja redno zaposlenih in občasnih sodelavcev ter interdisciplinarnega dela. Profesionalni in odgovorni odnos do urbanega in naravnega okolja ter investitorjev omogočajo arhitekturno delovanje visokih standardov. V preteklosti je podjetje uspešno sodelovalo pri številnih projektih, ki vključujejo rekonstrukcijo in izgradnjo novih objektov z jasno izraženo arhitekturno idejo, dosledno izpeljano od zasnove do tehnične izvedbe detajla. Da je pot, za katero se je biro odločil, pravilna, se je leta 2008 potrdilo s priznanjem Zlati svinčnik, za prenovo in dograditev hotela Palace, ter leta 2017 s priznanjem Platinasti svinčnik, ki ga je za svoj opus prejel Uroš Birsa.

VODJE PROJEKTOV

Uroš Vlado Birsa,
univ.dipl.inž.arh.
uros.birsa@api.si

Damjan Burcar,
univ.dipl.inž.arh.
damjan.burcar@api.si

Jelena Dodig Trajkovič,
mag.inž.arh.
jelena.trajkovic@api.si

Miloš Musulin,
univ.dipl.inž.arh.
milos.musulin@api.si

Marko Stanovnik,
univ.dipl.inž.arh.
marko.stanovnik@api.si

SODELAVCI

Jaka Birsa,
univ.dipl.inž.arh.

jaka.birsa@api.si

Filip Jakob Fras,
mag.inž.arh.urb.
filip.jakob.fras@api.si

Anica Jeršin Ahačevčič,
ekon.

anica.jersin@api.si

Danijel Kavčič,
mag.inž.arh.

danijel.kavcic@api.si

Anja Kozlan,
univ.dipl.inž.arh.

anja.kozlan@api.si

Romana Lavtar Noč,
univ.dipl.inž.arh.

romana.lavtar-noc@api.si

Tina Mravlje,
mag.inž.arh.

tina.mravlje@api.si

Manca Pavlič,
mag.inž.arh.
manca.pavlic@api.si

Jana Petkovič,
mag.inž.arh.

jana.petkovic@api.si

Ivan Pičurič,
mag.inž.arh.

ivan.picuric@api.si

Klemen Stegu,
mag.inž.arh.
klemen.stegu@api.si

Anja Turk Stok,
univ.dipl.inž.arh

anja.turk@api.si

Karl Valh IV,
mag.inž.arh.
karl.valh@api.si

© 2016 - 2020 API ARHITEKTI d.o.o., vse pravice pridržane.
|
T: 01 283 20 07
|
F: 01 283 20 92
|
E: info@api.si
|